U13: Těsná porážka s Lutopecnami

FC AJAX Bezměrov: TJ Lutopecny/ Měrůtky 4:5 (3:3)

Branky:  3. min Aleš Vejtasa 1:0, 26. min Kristýna Zachová 2:3, 27. min Aleš Vejtasa 3:3, 46. min Daniel Böserle 4:3

Sestava: Dan Kobliha- Pavel Opluštil, Zdeňka Jordová – Tereza Dostálová, Patrik Strážnický, Aleš Vejtasa- Kristýna Zachová, Matěj Doležel

Daniel Böserle, Filip Ondráček, Vojtěch Krupař, Marián Novák, Damián Vašíček, Drahomír Pavelka

Na domácí půdě ve Zlobicích jsme přivítali  vedoucí celek tabulky v derby zápase s Lutopecnami. Naši hráči jim chtěli oplatit porážku z podzimu. Začalo to dobře, když již ve třetí minutě nás dostal do vedení Aleš Vejtasa. Pak však úřadovali hosté a během dalších pěti minut skore otočili na 1:2. Třetí gól dali hosté v polovině první půlky. Ale závěr poločasu patřil nám, když  nejprve Kristýna a minutu po ní Aleš srovnali na 3:3.

V druhém poločase naši hráči dokonali obrat, když se trefil Dan Böserle. Vítězný gól to ovšem nebyl. V závěru zápasu se do vedení dvěma góly dostali opět  hosté a tentokrát už  své vedení udrželi. Naši hráči tak zůstali na třetím místě  tabulky.

Napsat komentář