Muži prohráli na Dřínově

Sokol Dřínov: FC AJAX Bezměrov  2:0 (0:0) video 1 video 2

Sestava: Dalibor Pelikán – Jakub Ulehla, Radim Adamov, Aleš Vejtasa, Dominik Bleša – Václav Piškula (75.Petr Holý), Drahomír Pavelka, Michal Večerka- Luděk Karásek, Ondřej Večerka, Tomáš Křeháček (60. Patrik Houra)

Tentokrát jsme zajížděli na půdu posledního Dřínova v sobotu, jelikož zde byly hody. Nám se nepovedlo dát dohromady příliš mnoho hráčů, ale poprvé v sezoně jsme mohli nastoupit ve stejné sestavě jako v předchozím utkání. Jeli jsme si pro tři body, které by nás posunuli tabulkou vzhůru. Předzápasová příprava už naznačovala, že není něco v pořádku. Většina hráčů k ní přistoupila víc než vlažně. I když byli hráči upozorněni, že soupeř se sám neporazí a není radno nic podceňovat, tak začátek zápasu byl přímo tragický. Od první minuty jsme se nechali zatlačit před naši branku a museli jsme odvracet několik nebezpečných autových vhazování. V sedmé minutě se dostal do velké příležitosti Ondra Večerka, ale střela s úhlu se mu mezi tyče nevešla. Hra byla plná nepřesných přihrávek a celkově jsme nedrželi rozestavení a prakticky se přizpůsobili jednoduché hře domácích. Velkou šanci na vstřelení gólu měl ve 26. minutě Drahoš Pavelka, který si skvěle naběhl na dlouhý aut a z voleje pěkně vystřelil. Domácí brankář ale zázračně zasáhl konečky prstů a vytlačil míč na břevno od kterého se balon odrazil nad bránu. Z protiútoku si domácí vytvořili sice šanci, ale pomalou střelu do prázdný brány vykopl Radim Adamov. Jinak z předvedeného fotbalu boleli oči. Místo jednoduchých přihrávek po zemi, složitá řešení s nakopávanými míči, které obětaví obránci odvraceli všemi možnými způsoby. Domácí hrozili rychlými protiútoky nákopy na své mladé útočníky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe. Hráči se snažili hrát kombinačně. ale rozhodla šestá minuta druhé půle. Po pravé straně zatáhl míč do vápna Kuba a konečně přišla přihrávka pod sebe na Luďka Karáska. Ten v dobré pozici trefil na brankovišti obránce. Brankář už byl překonaný a na míč by nedosáhl. K odraženému míči se dostal Ondra Večerka, který v ještě jasnější pozici trefil stejného obránce. Ihned poté domácí míč odkopli tak šikovně, že se dostali do brejku, který zakončili ukázkovou přihrávkou pod sebe a lahůdkovou střelou levou nohou do šibenice. Domácí se dostali do nečekaného vedení.  A mohlo být hůř. ale nepřesně zakončili brejk o deset minut později. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale nepřesnosti kazili všechny naše akce. V útoku to byla opět velká bezmoc. V 60. minutě si svou premiéru mezi muži užil nedávno patnáctiletý Patrik Houra. A dá se říct, že přinesl elán do naší hry. Rozhodně nezklamal. Domácí opět pohrozili několika dlouhými auty, které velmi zaváněli druhým gólem. Naše hra byla čím dál víc chaotičtější a nevedla ani k náznaku šancí. Domácí tak deset minut před koncem rozhodli zápas druhým gólem a opět skvělou střelou k tyči. V závěru si domácí zkušeně pohlídali výhru po dlouhé době a odpoutali se od na tabulky. My jsme předvedli diletantský výkon i přístup k zápasu a zaslouženě prohráli. Ukončili jsme tak minisérii dvou vítězství v řadě a propásli tak možnost se dostat v tabulce na vyšší příčky.

Napsat komentář