U13: Mladší žáci jasně zvítězili ve Zlobicích

FC AJAX Bezměrov: Sokol Zlobice 8:0 (4:0)

branky: 13 min Aleš Vejtasa 1:0, 17 min Kristýna Zachová 2:0, 19 min Aleš Vejtasa 3:0, 26 min Patrik Strážnický 4:0, 34 min Drahomír Pavelka 5:0, 38 min Marián Novák 6:0, 39 min Pavel Opluštil 7:0, 42 min Marián Novák 8:0

Sestava: Terezie Šimůnková – Tereza Dostálová, Zdenka Jordová- Pavel Opluštil, Patrik Strážnický, Aleš Vejtasa- Matěj Doležel, Kristýna Zachová

Drahomír Pavelka, Daniel Böserle, Marián Novák, Vojtěch Krupař

V dnešním zápase jsme sice hráli na domácí půdě, ale našim soupeřem byli domácí Zlobice. Náš tým bojuje o medailové příčky, kdežto  Zlobice hrají ve spodní části tabulky. Zápas byl jednoznačně v režii mladých hvězd Ajaxu Bezměrov. Rozhodnuto byl za prvních dvacet minut. Nejprve se ve 13 minutě prosadil Aleš Vejtasa. O pět minut později rozvlnila síť Kristýna Zachová a vzápětí skoroval podruhé Aleš Vejtasa. Do poločasu se ještě zapsal do střelecké listiny Patrik Strážnický. Všichni tito tři hráči spolu s Pavlem Opluštilem skvěle reprezentovali náš klub  ve čtvrtek na turnaji v Prusinovicích, kde byli ve výběru OFS Kroměříž.

Ve druhém poločase se průběh hry vůbec nezměnil. Naši hráči dominovali a prosadili se i hráči z lavičky. Nejprve skoroval Drahoš Pavelka , poté ještě dvakrát prosadil Marián Novák. Jednou brankou přispěl  ke konečnému jasnému vítězství i Pavel Opluštil. V tabulce jsme udrželi kontakt z první trojkou.

Napsat komentář