TJ Lutopecny/Měrůtky: FC AJAX Bezměrov  7:1 (2:1)

branka: Patrik Houra

sestava: Matěj Polášek – Pavel Holan, Roman Zlámal- Jindřich Holan, Patrik Houra, Jakub Komárek- Tomáš Švrčina, Matyáš Španiel

Pavel Opluštil, Matěj Strašák, Tomáš Frajt

První a zároveň poslední přípravné utkání sehráli naši dorostenci v Lutopecnách. V první polovině hry jsme se dlouho hledali. Hra byla neurovnaná na obou stranách. Domácí se dostali v 10 minutě snadno do vedení. Pět minut před koncem ještě vedení navýšili na 2:0. O srovnání stavu se zasloužil v poslední  minutě poločasu střelou z dálky Patrik Houra.

Do druhého poločasu jsme sice vstoupili aktivněji, ale brzy jsme šli do kolen. Nejprve jsme inkasovali po penaltovém verdiktu. Na 1:4 si dal krásnou hlavičkou vlastní gól Pavel Holan. Pátý a šestý a sedmý gól padl již z nepřesného rozehrání od vlastní branky. Skore tak  narostlo až na nespravedlivý rozdíl šesti gólů. O tolik domácí lepší nebyli. Snad se příští týden na první mistrovském utkání sejdou konečně všichni hráči a dokáží v Mrlínku uhrát lepší výsledek.