U15: Prohra ve Zdounkách

TJ Zdounky: FC AJAX Bezměrov  6:0 (1:0)

Sestava: Matěj Polášek- Zdeňka Jordová, Aleš Vejtasa- Jakub Komárek,  Patrik Houra,Tereza Dostálová- Matyáš Španiel, Kristýna Zachová

Pavel Opluštil, Drahomír Pavelka, Terezie Šimůnková, Matěj Doležel, Patrik Strážnický

V sobotním deštivém počasí se naši starší žáci utkali ve druhém jarním kole se Zdounkami. Začátek patřil domácím, ale pak jsme měli mírnou herní převahu, která vrcholila šancí Jakuba Komárka, který ovšem neskoroval a byl z toho pouze roh. Po rozehrání udělal chybu Patrik Houra a z rychlého protiútoku se domácí dostali do vedení. Domácí pak ještě několikrát měli velké šance, které ale výborně zlikvidoval Matěj v bráně. Naše příležitosti také nebyli využity a tak poločas skončil 1:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu jako skončil první. Naši hráči měli víc míč na kopačkách a domácí hrozili rychlými protiútoky. Do šancí se ale, domácí nedokázali. V polovině druhé půle se to však změnilo, když domácí potrestali chybu v naší obraně. Deset minut před koncem domácí rozhodli třetím gólem a tím náš tým naprosto zlomili. Skore pak naskákalo až na nedůstojný rozdíl šesti gólů. Následoval rychlý přesun většiny hráčů na následující zápas mladších žáků.

Napsat komentář