branky: Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová (P.K.)

Sestava: Terezie Šimůnková – Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová-  Kristýna Zachová,Patrik Strážnický, Aleš Vejtasa-

Matěj Doležel, Pavel Opluštil

Daniel Böserle, Filip Ondráček, Drahomír Pavelka, Vojtěch Krupař

Mladší žáci nastoupili k dnešnímu druhému jarnímu zápasu na hřišti ve Zlobicích, v přímém souboji o třetí místo v tabulce s Loukovem. Všichni naši hráči měli už za sebou jeden zápas, když hrála současně starší přípravka i starší žáci. A tak jsme měli trochu obavy, co to s našimi hráči udělá. A do jisté míry,bylo vidět na pohybu některých hráčů, že není ideální. Po vyrovnané první části se v 17 minutě dostali hosté do vedení, když se nám na několikrát nepodařilo odkopnout míč po rohovém kopu, až hosté prostřelili naše uhýbající řady obránců. Naštěstí hned s protiútoku si střeleckou příležitost vypracoval Aleš Vejtasa a pěknou střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Za dalších pět minut se opět hosté dostali do vedení po rychlé křídelní akci a rychlém zakončení 1:2. Na konci poločasu pak vyrovnala Kristýna Zachová z pokutového kopu, který by nařízen za faul právě na ni. Bohužel slečna rozhodčí nastavila víc jak čtyři minuty. A v té poslední jsme inkasovali po neodpískaném faulu na Terezu Dostálovou, Poločas jsme tak prohráli 2:3.

V druhém poločase se hrál fotbal nahoru dolu, ale branku se dlouho nepodařilo vstřelit žádnému týmu, Naše opory už byli znatelně oslabeny. A tak jsme se do střeleckých příležitostí v podstatě nedostávali. Hosté měli pár příležitostí , které zlikvidovala Terka v bráně. Osm minut před koncem po rozehrávce středem na Pavla Opluštila, hosté získali míč a pohodlně zvýšili na 2:4. Zápas se pak více méně dohrával. Po unaveném výkonu jsme přece jen zbytečně prohráli a klesli zpět na čtvrté místo v tabulce za našeho dnešního soupeře.