U19: Porážka z favoritem v Bystřici

FK Bystřice pod Hostýnem : FC AJAX Bezměrov 18:1 (9:0)

branky: 70. Jiří Sýkora P.K. 16:1

Sestava: Jiří Sýkora – Jindřich Holan, Michal Kroupa- Pavel Holan, Patrik Houra, Tomáš Křeháček- Matyáš Španiel, Jakub Komárek

Nedělní sychravé ráno nám připravilo nemilé překvapení , když na sraz nedorazili tři hráči v četně brankáře. Sešlo se nás tak přímo osm. Domácí hráči jsou hlavním favoritem na postup a bylo víceméně jasné  o výsledku zápasu. První gól jsme dostali ve 3 minutě po dorážce z ofsajdu. Dalších 15 minut jsme udrželi čisté konto. Pak však  domácí  dali několik gólů za pár minut a vše ostatní už bylo jen otázkou výše skore. Pěknou střelou z dálky se prezentoval Michal Kroupa. Naší největší slabinou byl nedůraz, který fyzicky vyspělejší domácí dokázali využít.

V druhé půli jsme předvedli lepší výkon. A to i přesto, že jsme většinu poločasu hráli už jen v sedmi. Zranil se nám totiž Michal Kroupa, který ještě před tím stačil nastřelit břevno. O jediný střelecký úspěch se tak postaral  Jirka Sýkora, který z penalty snížil na 1:16. Jirku jsme dali do branky, aby se šetřil na odpolední zápas mužů. Domácí nás vůbec nešetřili a v poslední minutě nám pro jistotu nasázeli ještě dvě branky.

Napsat komentář