FC AJAX Bezměrov: Sokol Martinice 1:11 (0:5)

branka: 60. min  Marek Hrabal

Sestava: Matěj Polášek- Marek Hrabal, Roman Zlámal- Matěj Strašák, Jindřich Holan, Tomáš Křeháček- Radek Hašpica, Patrik Houra

Pavel Opluštil, Jakub Komárek

V dnešním zápase jsme se museli obejít bez řady opor. Někteří museli nastoupit za muže v souběžně hrajícím zápase.  V úvodu zápasu byla hra vyrovnaná. Jenže v 17. minutě jsme inkasovali poprvé a v následujících pěti minutách jsme inkasovali další dvě branky. Tým se úplně položil a přestal opět hrát důsledkem byli další dva slepen góly do poločasu. Ve druhé půli sice nastalo zlepšení, ale neproměnili jsme penaltu, A soupeř nám opět dal dvojici slepených gólů. Až za stavu 0:8 skoroval poprvé v kariéře Marek Hrabal. Soupeř na to reagoval dalšími třemi góly. I přes zlepšenou hru v druhé polovině jsme si odnesli další debakl. V tabulce jsme tedy na předposledním místě a přes zimní přestávku bude nutné tým doplnit.