Muži 12.kolo: Vysoká výhra v Šelešovicích

TJ Šelešovice: FC AJAX Bezměrov 2:6 (1:4)

branky: 6. min Radim Adamov, 11.min Michal Večerka, 32. min Radim Adamov, 41. min Radim Adamov PK, 79. min Radim Adamov, 82. min Michal Večerka

Sestava: Michal Soukeník – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Pavel Holan, Dalibor Kyjovský – Radim Adamov, Dominik Bleša, Aleš  Vejtasa (81. Drahomír Pavelka) – Vlastislav Coufalík (59. Petr Holý), Michal Večerka, Jiří Sýkora

Dnešní zápas začal tím, že po našem příjezdu měli domácí devět hráčů k dispozici. Nakonec se někde objevil ještě jeden a domácí tak nastoupili v deseti. Hned v úvodní minutě mohl Michal potrestat chybu v rozehrávce, ale šance ještě gólem neskončila. O pět minut později jsme se dostali lacino do vedení, když Radimova nedůrazná, ale falšovaná střela k překvapení všech skončila v síti domácího brankáře.  O dalších pět minut se řítil sám na brankáře Michal a tvrdou ranou k tyči zvýšil na 0:2. Pak jsme měli sice převahu, ale bez gólového zúročení. Domácí z ojedinělého protiútoku odcentrovali zprava a hlavičkou snížili na 1:2. To nás hodně  zaskočilo a naše hra dalších deset minut byla velmi průměrná. Domácí dokonce mohli vyrovnat, ale Michal v bráně šanci na dvakrát zneškodnil. Prakticky z protiútoku se povedlo podruhé skorovat Radimovi. Na konci poločasu jsme za faul na Jakuba po rohovém kopu, kopali penaltu. K té byl určen Radim a završil tak hatrik.

Do druhého poločasu nastoupili domácí už v plném počtu jedenácti hráčů. Přesto jsme to byli my, kdo  jsme mohli dát další gól. Vlasťa ovšem z dorážky neskoroval.  Ani další naše šance dlouho nevedli k cíli. Až deset minut před koncem po Jirkově přihrávce Radim tvrdě vystřelil k bližší tyči a angličanem zvýšil na 1:5.  O tři minuty později se hlavou trefil podruhé i Michal. V závěru jsme si pak nepohlídali rychlý brejk soupeře a domácí snížili na 2:6. I přes zbytečnou branku v závěru, jsme si připsali důležité tři body. V tabulce jsme se tak odrazili ode dna a postoupili na 12. příčku.