U15 9.kolo: Vítězství na konec sezony s Rusavou

FC AJAX Bezměrov: SK Rusava 6:1 (4:0)

branky: Patrik Houra 4, Zdeňka Jordová, Aleš Vejtasa

Sestava:Matěj Polášek – Aleš Vejtasa, Zdeňka Jordová- Pavel Opluštil, Jakub Komárek, Matěj Strašák- Matyáš Španiel, Patrik Houra

Patrik Strážnický, Matěj Doležel, Tereza Dostálová, Kristýna Zachová,

V zápase dvou posledních týmů v tabulce jsme byli favority. Hosté přijeli s hodně mladou sestavou a naši hráči je od první minuty přehrávali.  Hrálo se vesměs na polovině Rusavy. První střeleckou smůlu protrhl Patrik Houra ve 4. minutě. Druhý gól přidala z pokutového kopu ve 13 minutě střelou do levého horního rohu Zdeňka Jordová. Třetí gól přidal opět Patrik, když jej nastřelil vybíhající brankář a míč se odrazil do sítě. Skore poločasu zakončil hatrikem  Patrik, když se tentokrát trefil velmi pěknou střelou.

Ve druhém poločase pokračovala naše převaha. Na 5:0 zvýšil opět Patrik hned  na úvod poločasu. Očekávaný golostroj se ovšem zasekl a byli to hosté, kteří v polovině druhé části snížili na 1:5. V závěru ještě zvýšil skore na konečných 6:1 Aleš Vejtasa. V tabulce jsme si tak polepšili na sedmou příčku.