Muži 11.kolo: Prohra s Roštínem

FC AJAX Bezměrov: Roštín 1:2 (1:0)

branka: 11. Radim Adamov

Sestava: Michal Soukeník – Luděk Karásek, Jakub Ulehla, Pavel Holan, Dalibor Kyjovský (85. Vlastislav Coufalík)- Jindřich Holan, Dominik Bleša, Aleš Vejtasa- Jiří Sýkora (60. Petr Holý), Michal Večerka, Radim Adamov

Do tohoto zápasu jsme nastoupili s pěti změnami oproti minulému zápasu v Ratajích. Hráči nastoupili s chutí a to se projevilo na úvodním tlaku z kterého se nám podařilo vstřelit vedoucí gól. Radim Adamov zblízka prostřelil brankáře mezi nohy. Následovali další šance. Tu největší měl opět Radim. Ale jeho pěknou střelu vyrazil výborný brankář hostí. Hosté se pomalu otřepali s pro ně překvapivého průběhu a postupně vyrovnali hru. Hrálo se dost tvrdě, což rozhodčí nejprve toleroval. Poločas jsme tedy vyhráli po velmi dobrém výkonu 1:0.

Ve druhém poločase hosté přidali na důrazu a byl to doslova boj.Byli s ubíhajícím časem, čím dál nervóznější. Hrálo se na horu dolu, ale vyložených šancí bylo po málu. Opět ovšem našim hráčům začali docházet síly. Bohužel jsme museli střídat Jirku Sýkoru, který již měl v nohách celý zápas za dorostence. Tím naše útočná hra velmi utrpěla. Navíc jsme začali ztrácet střed hřiště. Po jednom z rohů v 73. minutě jsme obdrželi hloupý gól. Nikdo si neobsadil prostor za šestnáctkou a odražený míč, nepříliš povedeně vystřelil hostující hráč na naši branku. Michal skočil nějak nešťastně dřív a míč ho nějak přeskočil. Tento okamžik vybudil hosty k dalšímu zvýšení aktivity. Ovšem za pět minut byl konečně vyloučen velmi nečistě hrající obránce hostí a my měli převahu jednoho hráče v poli. Bohužel to nebylo na hřišti moc poznat. Přesto měl na své hlavě vítězný gól Luděk Karásek, ale branku těsně minul. A tak , když už to vypadalo, že se bude rozhodovat opět na penalty, využili hosté nepozornosti naší obrany a rozhodli o svém vítězství čtyři minuty před konce. Poslední šance na vyrovnání po střele Aleše a teči Michala Večerky bohužel golem neskončila a tak jsme prohráli zápas s favoritem po našem nejlepším výkonu v sezoně.

Napsat komentář