U15 8.kolo: Porážka na půdě Zlobic

Sokol Zlobice: FC AJAX Bezměrov 6:1 (4:0)

branka: vlastní

Sestava: Matěj Polášek- Aleš Vejtasa, Zdenka Jordová- Patrik Strážnický, Matěj Strašák, Pavel Opluštil- Patrik Houra, Matyáš Španiel

Matěj Doležel, Jakub Komárek, Tereza Dostálová, Kristýna Zachová

Do Zlobic konečně přijela sestava, kde bylo poměrně hodně starších žáků. Ale začínalo se v 10 ráno a to znamená, že půlka našeho týmu ještě spí. A tentokrát tomu opět nebylo jinak. Odchozený první poločas, kde byli domácí jasně lepší a jen jejich střelecká nemohoucnost mohla za to, že vedli pět minut před koncem jen o jeden gól. Pak však zaznamenali tři góly v závěru poločasu a tak jsme prohrávali už 0:4.

V druhém poločase se hrál úplně jiný fotbal. Naši hráči úplně ovládli hru a vytvářeli si šance, které ovšem nedokázali proměnit. Dvakrát jsme inkasovali po našem rohu a rychlém protiútoku. Až v závěru jsme dokázali smazat nulu na našem kontě. Nadějný výkon z druhého poločasu musíme zopakovat v posledním podzimním kole, abychom nebyli po půlce sezony poslední.

Napsat komentář