U13 8.kolo: Jasná výhra s Žeranovicemi

FC AJAX Bezměrov: Sokol Žeranovice  9:1 (3:0)

branky: Kristýna Zachová 4, Aleš Vejtasa 3, Drahomír Pavelka, Pavel Opluštil

Sestava:  Terezie Šimůnková – Tereza Dostálová, Zdenka Jordová- Pavel Opluštil, Patrik Strážnický, Matěj Doležel- Kristýna Zachová, Aleš Vejtasa

Drahomír Pavelka

 

V souboji o čtvrté místo v tabulce se náš tým snažil zastavit sérii porážek, která nás srazila s medailových pozic. Soupeř dokázal odolávat jen do 10 minuty, kdy Aleš Vejtasa otevřel skore. O druhý gól se postarala Kristýna Zachová pět minut před koncem. Na tři nula upravil těsně před přestávkou Drahomír Pavelka.

Do druhé půle jsme vstoupili nepozorně a nejlepší hráč hostů nás potrestal snížením na 3:1. To ovšem naše hráče vybudilo k vynikajícímu výkonu, který byl korunován sprškou gólů v síti soupeře. Aleš přidal ještě dva góly, Kristýna dokonce tři. Jednou a to netypicky hlavou skoroval i Pavel Opluštil. V zápase jsme tak jasně dominovali a zaslouženě vysoko zvítězili.

 

 

Napsat komentář