Mladší přípravka skončila třetí v podzimní části

 

Mladší přípravka FC AJAX Bezměrov bojovala celý podzim ve skupině B okresního přeboru. Za své soupeře měla Žalkovice, Ludslavice, Hulín, Pravčice, Morkovice a Zborovice. Po loňské sezoně, kdy naši nejmladší sbírali zkušenosti, nám nyní tato věková kategorie pod vedením trenérů Stanislava Mikla a Tomáše Krupaře, dělala velkou radost.  Tým tvořilo deset hráčů. V bráně se vesměs střídali Matyáš Kobliha a Martin Böserle. V poli hrála osmička Jiří Krupař, David Novák, Markéta Miklová, Adam Vejtasa ( 5 let), Filip Ondráček, Patrik Zach, Michal Zach a Vítek Strážnický. Největší oporou týmu byl jednoznačně Filip Ondráček, který své výkony podpořil 62 vstřelenými góly. Ale i ostatní hráči podávali velmi dobré výkony. Bylo na všech vidět velké zlepšení oproti loňské premiérové sezoně. Předvedené výkony se pak projevili na počtu vítězných zápasů.  Z dvanácti zápasů jich naši hráči vyhráli osm. To jim stačilo na zisk 24 bodů a pěkné třetí  místo v tabulce. Podstatnější fakt je ten, že nám v této generaci vyrůstá nová naděje pro náš fotbalový klub. Pokud většina z nich projde celou naší akademií, tak nám jistě  vyrostou i hráči pro naše družstvo mužů. Doufejme, že se stejným zaujetím, budou hrát naši nejmladší i v jarní části letošního ročníku.

Napsat komentář