U19 4.kolo: Výprask v Mrlínku

TJ Mrlínek: FC AJAX Bezměrov 11:0 (8:0)

sestava: Martin Kunčar- Pavel Holan, Jindřich Holan- Matěj Strašák, David Opluštil, Tomáš Křeháček- Pavel Opluštil, Tomáš Švrčina

 

Do Mrlínku si pravidelně jezdíme pro vysoké příděly. Není to tak dávno, když jsme zde v posledním kole loňské sezony prohráli rekordně 22:0. Soupeři ale značně ubylo starších hráčů a tak ještě v sobotu večer, jsme si myslel, že je tu čas na pomstu. Zvláště, když se soupeř vyjímal na posledním místě tabulky. Ovšem , když jsem v neděli ráno zjistil, že se  mi ze zápasu omluvili dva klíčový hráči a přidali se tak k dalším čtyřem již omluveným, tak sem řešil jak dát vůbec osmičku hráčů dohromady. Nespolehlivý Kroupa samozřejmě na sraz nedorazil. Ani naše nová posila. Patrik Houra hrát odmítl a tak nás zachránil aspoň Matěj Strašák a Pavel Opluštil. No zachránili. Prostě přístup hráčů od první minuty byl tragický. Hra bez soubojů nasazení rychlosti, důrazu a ještě zbytečných ztrát, znamenala stav 0:3 po pěti minutách. Domácí si dělali co chtěli a naši hráči jen přihlíželi. Svůj den zrovna neměl ani brankář. Po hrůzostrašném poločase byla bouřka v kabině. Jediný hráč, který snesl přísnější měřítko byl obětavý Pavel Holan. Do druhé půle jsme vstoupili odhodláni vstřelit aspoň čestný úspěch. Hned v úvodu nás srazil gól z úhlu na 9:0. Pak ale se hra naprosto vyrovnala. Naši hráči začali aspoň běhat a sem tam dokonce šli do soubojů. Výborně zahrál benjamínek Pavel Opluštil, který dokázal pěkně potrápit soupeřovy obránce a připravil jednu z gólovek, které měl na noze Matěj. Největší šance po centru Jindry měl Tomáš Křeháček, když jeho střela z voleje skončila jen těsně nad brankou. Druhý poločas byl sice úplně o něčem jiném, ale  přesto domácí využili pár našich chyb  v obraně a dokončili debakl na skore 11:0. Příště se musí hráči konečně sejít a zabojovat v derby proti Lutopecnám.

Napsat komentář