U15 4.kolo: Domácí porážka z Lubnou

FC AJAX Bezměrov: FK 1923 Lubná 0:6 (0:2)

sestava: Terezie Šimůnková – Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová- Patrik Strážnický, Patrik Houra, Aleš Vejtasa- Matěj Doležel, Vojtěch Krupař

Marián Novák, Pavel Opluštil

Zápas byl ovlivněn velkým nedostatkem hráčů. Ze starších žáků nastoupil pouze jeden, ostatní patřili do mladších žáků nebo starší přípravky. Přesto se drželi v prvním poločase statečně prohráli ho jen 0:2. V druhém poločase došli našim hráčům a hráčkám síly a inkasovali pár zbytečných gólů. Šance , které jsme si vytvořili my zůstali bez užitku, Ani rána Patrika Houry nenašla cíl, když skončila na břevně. Na posledních pár minut naskočil do zápasu i Pavel Opluštil, který musel doplnit dorostence a odehrál za ně celý zápas. Doufejme, že se hráči sejdou už na příští zápas  a odehrají vyrovnanější utkání.