Muži 6.kolo: Vysoká porážka v Chropyni

TJ Chropyně B: FC AJAX Bezměrov 8:2 (4:0)

branky: 53. Radim Adamov, 88. Dominik Bleša

Sestava: Tomáš Zavřel – Drahomír Pavelka, Jakub Ulehla, Dalibor Kyjovský- Michal Večerka, David Opluštil (46. Ondřej Večerka)– Petr Holý (55. Zdeněk Cagaš), Dominik Bleša, Aleš Vejtasa- Vlastimil Coufalík (68. Vlastimil Trávníček), Radim Adamov

V dnešním zápase nás čekal těžká soupeř s řadou zkušených hráčů, kteří hráli v minulosti vyšší soutěže. A bylo to poznat hned od úvodu zápasu. První gól jsme inkasovali už v páté minutě. V desáté už to bylo po proměněném pokutovém kopu 2:0. Třetí hřebíček do rakve jsme dostali ve 23 minutě. V závěru poločasu pak domácí zvýšili na 4:0. O výsledku zápasu bylo již rozhodnuto.

Do druhé poloviny vstoupili domácí opět skvěle a ve třetí minutě už vedli 5:0. Až poté se osmělili i naši střelci a v 53. minutě snížil Radim Adamov na 1:5. Ani to ovšem domácí nevykolejilo a nasázeli nás další tři branky. Až v závěru utkání kosmeticky upravil skore Dominik Bleša. Zápas se nepovedl celému týmu a tak jsme zaslouženě klesli na poslední místo v tabulce.