Muži 7.kolo: Zbytečná porážka s Bařicemi

FC AJAX Bezměrov: TJ Bivoj Bařice 2:5 (2:1)

branky: 16. Michal Večerka, 30. Drahomír Pavelka

Sestava: Dalibor Pelikán- Luděk Karásek, Radim Adamov, Jakub Ulehla, Drahomír Pavelka- Dominik Bleša, Aleš Vejtasa, Dalibor Kyjovský (65. Tomáš Švrčina)– Ondřej Večerka, Michal Večerka (80. Jindřich Holan), David Opluštil (87. Zdeněk Táborský)

Další zápas na domácí půdě v Zářičí začal s dvacetiminutovým zpoždění. OFS totiž  nominovala stejného rozhodčího na zápas našich starších žáků v Kroměříži a ten se neměl šanci včas přemístit do Zářičí na náš zápas mužů. A tak rozpačitý už byl začátek utkání. Hosté využili naší nekoncentrovanosti a už v 5. minutě šli do vedení, když po faulu Ludi Karáska následoval penalta. Hostující hráč ji bezpečně proměnil. Ovšem pak se naši probrali a zatlačili Bařice do hluboké defenzívy. Důsledkem toho byl perfektně Daliborem kopnutý rohový kop a krásná hlavička Michala, která znamenala vyrovnání na 1:1. Jeden útok za druhým pěkné kombinace, ale špatná koncovka. To byly znánky dalšího průběhu utkání. Ovšem pak krásně pronikl do vápna zleva Dominik Bleša a po jeho zpětné přihrávce tvrdou ranou nás dostal do vedení Drahoš Pavelka. Do konce poločasu se hosté snad dvakrát dostali na naši půlku. Následovali další šance. Ondra Večerka měl na hlavě další gól ,ale netrefil dobře balon. v závěru poločasu pak Ondra zahrál nepochopitelně úmyslně rukou a dostal žlutou kartu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět náporem, ale opět jsme neproměnili své šance.  V desáté minutě po standartce na půlce jsme zahrávali míč do pokutového území soupeře. A opět nepochopitelně zahrál Ondra podruhé rukou a dostal druhou žlutou a byl vyloučen. Přitom jeho náhradník se už rozcvičoval na pomezní čáře. Tento okamžik výrazně ovlivnil průběh dalšího zápasu. Dále došlo k přehození Michala s Luďkem. Ten pak měl na noze dva góly, ale své šance nedal. Naopak hosté po docela náhodné střele dokázali vyrovnat. Oblouček se od břevna odrazil do brány a bylo srovnáno 2:2. Běžela teprve 62.minuta a hosté začali řádit, jako by byli politi živou vodou. Pak vystřídán jinak dnes dobře hrající Dalibor a netrvalo dlouho a hosté se dostali do vedení. čtvrtý gól jsme inkasovali po Davidově špatné přihrávce na Radima a pátý gól v závěru jenom potvrdil zmar, který v týmu tento nečekaný zvrat udělal.Po pohledné hře v prvním poločase, se ve druhém hra rozpadla. Pozitivem snad je jen to, že se do sestavy podívali další nadějní dorostenci.

Napsat komentář