FC AJAX Bezměrov: TJ Zdounky  2:8 (1:3)

branky: Michal Kroupa 2

sestava: Vojtěch Krupař – Zdenka Jordová, Matěj Strašák- Patrik Strážnický, Patrik Houra, Aleš Vejtasa- Pavel Opluštil, Michal Kroupa

Matěj Doležel, Drahomír Pavelka

Ve druhém kole se poprvé představili i starší žáci na domácí umělé trávě v Kroměříži. Soupeř nám na jaře uštědřil vysokánskou porážku a tak jsme  z něj měli respekt. Na víc nám chyběl opět brankář a tak se mezi tři tyče musel postavit Vojta, hráč přípravky.  Zápas začal nadějně velkou šancí Michala, kterou přerušil až faul a nařízený pokutový kop. Bohužel však neproměněným, když Michal vysoko překopl branku. A tak to byli hosté , kteří  se dostali do vedení 0:2. Až poté snížil Michal na 1:2. Jenže o minutu později už to bylo opět o dva góly. Tak skončil i poločas.

Druhý poločas to bylo ještě horší a hosté si otevřeli střelnici. Až v závěru se opět trefil Michal a snížil na 2:7. V poslední minutě jsme pak ještě inkasovali jednou a na konečných 2:8. Prohráli jsme tak po nevýrazném výkonu zcela jasně a klesli tabulkou na 6. místo.