TJ  Loukov: FC AJAX Bezměrov 7:5 (4:2)

branky: Aleš Vejtasa 5

sestava: Terezie Šimůnková – Zdenka Jordová, Tereza Dostálová- Pavel Opluštil, Kristýna Zachová, Drahomír Pavelka- Aleš Vejtasa, Patrik Strážnický

Matěj Doležel

Ve druhém kole zajížděli naši mladší žáci na hřiště Loukova. Po jasném vítězství v prvním kole jsme cítili další šanci na bodový zisk. Domácí nás ovšem zaskočili hned v úvodu, když už v 5. minutě šli do vedení. Na 1:1 vyrovnal sice v 10 min. Aleš Vejtasa, ale v 15. minutě už jsme opět prohrávali 1:2. Za další dvě minuty bylo opět srovnáno na 2:2, když si střelecké kopačky oblékl Aleš. Do poločasu ovšem domácí dokázali ještě dvakrát skorovat a vyhráli ho 4:2.

A v druhém poločase nás opět domácí dvěma góly dostali do kolen. Až za stavu 2:6 jsme začali dávat góly i my. Dalšími dvěma góly snížil opět Aleš na 4:6. Ale drama v závěru se nakonec nekonalo, protože domácí zvýšili na 4:7. Ani pátá Alešova branka už nezměnila nic na naší porážce. Bohužel se nikdo střelecky nepřidal ke skvěle hrajícímu Alešovi.