U13 1.kolo: Výhra v premiéře na umělce

FC AJAX  Bezměrov: Sokol Pravčice 12:0 (4:0)

branky: Pavel Opluštil 6, Aleš Vejtasa 3, Daniel Böserle 2, Martin Böserle

Sestava:

Marián Novák – Tereza Dostálová, Zdenka Jordová- Patrik Strážnický, Pavel Opluštil, Drahomír Pavelka- Vojtěch Krupař, Aleš Vejtasa

Daniel Böserle, Martin Böserle, Filip Ondráček, Matěj Doležel

K úvodnímu kolu k nám přejeli hosté z Pravčic. Pravčice jsou nováčkem a jelikož jsme s nimi odehráli v týdnu přípravný zápas, věděli jsme, že zápas musíme zvládnout.  V krásném počasí a ve výborném prostředí umělé trávy na stadionu Hanácké Slavie se našim hráčům hrálo velmi dobře. Stabilní opory museli doplnit i hráči s mladší přípravky, aby byl vyhovující počet hráčů. A začali jsme zostra, Hned první akce skončila v první minutě gólem po střele Pavla Opluštila. Pak jsme se na deset minut střelecky odmlčeli, až opět Pavlova střela ze střední vzdálenosti si našla cíl v síti. Hned vzápětí  na 3:0 zvyšoval chladnokrevně Daniel Böserle ze samostatného úniku. A byl to opět Dan, který zvyšoval na 4:0 před koncem poločasu. Hra byla jednoznačně v naší režii. Hosté se prakticky nedostali k ohrožení naší branky. Marián byl bez práce. Všechny náznaky útoků řešila stoperská dvojice Zdena a Tereza.

Do druhého poločasu nastoupil už i Matěj Doležel. Do útoku se dostala dvojice Pavel s Alešem a za pár minut si ze soupeře udělali trhací kalendář. V rozmezí patnácti minut dali postupně sedm gólů: Pavel 4 a Aleš 3. Pak dostali šanci i ostatní. A v posledních sekundách pak svůj premiérový gól zaznamenal i benjamínek v týmu Martin Böserle.

Pochválit musíme všechny co nastoupili. Výhra byla naprosto zasloužená.

 

Napsat komentář