Muži 3.kolo – Prohra na domácí půdě

FC AJAX Bezměrov: Sokol Litenčice 1:5 (0:1)

branka: 88. Radim Adamov ( PK)

sestava:

 Vlastislav Coufalík – Drahomír Pavelka(19. Martin Hrbáč (57. Vlastimil Trávníček)), Michal Soukeník, Aleš Vejtasa, Dalibor Kyjovský- Luděk Karásek, Radim Adamov, Dominik Bleša, David Opluštil- Petr Holý, Ondřej Večerka (75. Zdeněk Táborský)

V dnešním zápase jsme hráli poprvé na domácí půdě. Tedy na vypůjčeném hřišti v Zářičí. Dát dohromady sestavu na utkání byl opravdový oříšek. Nakonec nám ještě nedorazil brankář a do svatyně musel Vlasťa Coufalík. Prořídlá sestava tahala od začátku za kratší konec. Jakoby toho nebylo málo, tak musel v 19. minutě střídat Drahoš a do obrany se musel přestěhovat kapitán Radim. Tím jsme prakticky rezignovali na útočnou hru. Po většinu poločasu jsme se jen bránili. Naštěstí měli hosté nepřesnou mušku. Až po rohovém kopu se k odraženému míči na vápně dostal hráč Litenčic a tvrdou ránou dostal hosty do vedení 1:0.

Do druhé půlky jsme vstoupili zajímavými útoky přes levou stranu, kde kombinoval Ondra s Davidem. Davidova střela neměla patřičnou razanci. Hosté pak prakticky rozhodli střelou s přímého kopu, když Vlasťa míč jen vyrazil před sebe a útočník hostí doklepl do sítě. Na zvrat už náš tým neměl sílu. Hosté pak střelou s 35 metrů zvýšili na 3:0 a následně další střelou  ze střední vzdálenosti na 4:0. V závěru pak po ruce byla nařízena penalta a čestný úspěch z ní zaznamenal kapitán Radim Adamov. Ihned z protiútoku jsme ještě inkasovali po páté. Předvedený výkon se těžko hodnotí. Zápas spíše ukázal, že nám chybí stabilní brankář a mezi řadou náhradníků je jen málo hráčů, kteří pozvednou hru z lavičky. Vyzvednout se snad dá jen výkon stopera Michala Soukeníka a v útoku srdnatě bojujícího Ondry Večerkového.

opl

Napsat komentář