U19: Dorostenci prohráli v Rymicích

U19: Sokol Rymice: FC AJAX Bezměrov 9:1 (4:0)

branka: 69.Jiří Sýkora

Sestava: Daniel Sucharski- Tomáš Švrčina, Marek Hrabal, Jakub Daněk, Tomáš Křeháček- Pavel Opluštil (46. Tomáš Dudycha),Martin Gerla, Jindřich Holan- David Opluštil, Jiří Sýkora, Michal Kroupa

Na poslední chvíli se nám povedlo dát dohromady 11 hráčů a dvanáctý přijel pět minut po začátku. Zápas to nebyl tak jednoznačný jak by napovídal konečný výsledek. V úvodu se naší obraně a brankáři podařilo zmařit několik šancí soupeře a tak první gól, napůl vlastní jsme inkasovali až v 11. minutě. Domácí sice měli převahu, ale my jsme dobře útočili po levé straně, kde výborně zahrála dvojice Tomáš Křeháček, Michal Kroupa. Po jejich spolupráci vznikali zajímavé příležitosti. Tu největší měl na kopačce David, ale střela byla málo důrazná. Domácí si nakonec ještě do poločasu dokázali hlavně v závěru vytvořit dostatečný náskok.

Do druhé poloviny jsme vstoupili velmi dobře. Hráli s domácími vyrovnanou partii a mohli snížit po velké Michalově šanci. Bohužel  šla střela vedle branky. Naše obrana pracoval výborně a domácí si nevěděli rady s naším dobře fungujícím ofsajd systémem. Dokonce se nám podařilo v 69. minutě snížit na 1:4. A měli další šanci na korekci výsledku. Ovšem stačila malá nepozornost v obraně a domácí zvýšili na 1:5. Pak jsme inkasovali během tří minut další dva góly a morálka šla rapidně dolů. Z dobře hraného zápasu pak v závěru přišel další debakl.

Napsat komentář