U15: Debakl ve Zdounkách

U15: TJ ZDOUNKY: FC AJAX Bezměrov 16:1 (8:0)

branka: 70. Michal Kroupa

sestava: Patrik Strážnický- Matěj Strašák, Zdenka Jordová- Patrik Houra, David Opluštil, Michal Kroupa- Pavel Opluštil, Aleš Vejtasa

Teraza Dostálová

V předposledním kole jsme jeli na půdu devátého týmu tabulky vyhrát a získat jistotu alespoň čtvrtého místa v tabulce. Přetrvávali nám ovšem potíže se sestavou a tak jsme museli sáhnout na místě brankáře opět k Patriku Strážnickému. Proč nejeli hráči ročníku 2003, kteří do starších žáků věkově přecházejí je mi záhadou.

Úvod zápasu byl  z naší strany ospalý, což dokazovala především Zdena v obraně, která sehrála své nejhorší utkání v životě. Hned s první akce dokázali domácí skorovat, zřejmě z ofsajdu.  Ovšem na pomezí byli domácí rozhodčí, takže s tím se nadalo nic moc dělat. Vzápětí jsme inkasovali podruhé a hned v další minutě potřetí. Že i pan hlavní rozhodčí Mucha je domácí, dokázal během své slavné pětiminutovky. Nejprve neuznal náš regulerní gól, nikdo neví proč. Poté neodpískal jasný faul na našeho hráče, aby si vzápětí vymyslel faul na opačné straně. Na mou výtku , aby pískal normálně, mne vykázal na tribunu. Což mi také nedokázal vysvětlit z jakého důvodu. Naši hráči to tímto momentem úplně zabalili. Chyběla bojovnost, rychlost nasazení zkrátka všechno. Nejhorší utkání jaké jsem kdy viděl naše hráče hrát. Domácí hráli jednoduše nakopávané balony za naši chodící obranu a stříleli jeden gól za druhým. My jsme se nedostali v prvním poločase ani ke střele na bránu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a vytvořili nejméně tři gólové situace. Jenže ani Michal, ani Aleš ani David své šance neproměnili. Naopak hosté vstřelili další gól a to byl definitivní konec našeho snažení. Pak už se naši hráči pohybovali po hřišti jak stádo hlemýžďů a opravdu to nebyl pěkný pohled. Nenašel se nikdo, kdo by aspoň náznakem zvedl pomyslný prapor. Zklamali prakticky všichni hráči. Neplnili si základní taktické povinnosti a svým přístupem znehodnotili všechno naše snažení o nějaký herní projev dva roku zpět.

Napsat komentář