U19: Rekordní porážka dorostenců

TJ Mrlínek: FC AJAX Bezměrov 22:0 (14:0)

Sestava: Tomáš Dudycha- Radek Hašpica, Marek Hrabal, Roman Zlámal, Tomáš Křeháček- Pavel Opluštil, Patrik Houra, David Opluštil- Matěj Strašák, Jindřich Holan, Michal Kroupa

V posledním kole nás čekal zápas v Mrlínku. Z 15 hráčů s kterými jsem počítal se na sraz nedostavili 4 a pátého jsme brali doma. Nakonec nás bylo tedy 11, ale o post brankáře jsme museli losovat. Vyhrál to Tomáš Dudycha, který v zápase potvrdil, že nikdy nechytal a tak skore narůstalo naprosto neúměrně. V desáté minutě to bylo asi 6:0 a pak to počítal jenom rozhodčí. Naši hráči se ani náznakem nepřiblížili výkonu z předchozího utkání. Do zápasu nastoupili z poraženeckou náladou a bylo horší ve všech herních činnostech. Ve druhém poločase nastalo mírné zlepšení. Ale přesto že domácí hráli celý druhý poločas o desíti přidali nám na cestu dalších 8 gólů.

Sezonu jsme tak zakončili neslavně. V tabulce jsem aspoň vybojovali jeden čestný bod. Jinak se pozitiva velmi těžko hledají.