U13: Mladší žáci zakončili sezonu výhrou ve Zdounkách

TJ Zdounky: FC AJAX Bezměrov 8:9 (3:5)

branky: 5. Aleš Vejtasa, 7. Jakub Komárek, 21. Aleš Vejtasa, 23. Kristýna Zachová, 28. Aleš Vejtasa, 38. Aleš Vejtasa, 41. Pavel Opluštil, 46. Matěj Doležel, 48. Pavel Opluštil

Sestava:

Matěj Polášek- Zdeňka Jordová, Tereza Dostálová- Aleš Vejtasa, Kristýna Zachová,Patrik Strážnický – Matěj Doležel, Pavel Opluštil

Drahomír Pavelka, Jakub Komárek

V posledním zápase sezony už našim hráčům o nic nešlo. Měli jisté druhé místo v tabulce a tak mohli hrát s klidem. Do soupeře se pustili hned od začátku velmi pěknou kombinační hrou. Ta vyústila v páté minutě v rohový kop, který výborně zahrál Aleš s Kristýnou a po Alešově tečované střele skončil míč poprvé v síti.Na dva nula zvýšil svým rvním dotekem na hřišti střídající Kuba. Pak jsme se gólově odmlčeli a nevyužili řadu dalších šancí. Domácí hráli stereotypně na rychlé protiútoky. Po jednom z nich jsme nechali po rohovém kopu hlavičkovat nejmenšího hráče na hřišti a bylo sníženo na 1:2. O další dvě minuty později po první chybě naší obrany bylo vyrovnáno na 2:2. Hned s protiútoku však nás Aleš opět dostal do vedení 3:2.  O další dvě minuty po krásné Alešově křídelní akci skorovala Kristýna a opět jsme vedli o dva góly. Za další dvě minuty opět domácí snížili na 3:4. Naštěstí tu byl opět Aleš který uzavřel bláznivý poločas na 5:3.

V druhém poločase se ale brankostroji pokračovalo. Hned v úvodu se do tlaku dostali domácí, ale gólově se prosadili pouze jednou. V osmé minutě krásně vystřelil Patrik a jeho brankářem vyraženou střelu dorazil do sítě opět Aleš. Opět jsme vedli o dva góly 6:4. O další tři minuty další střelu dorazil do prázdné branky Pavel a zdálo se být rozhodnuto 7:4. Domácí stačili ovšem jen tři minuty na to aby snížili na 7:5. Pak přišla premiérová trefa Matěje Doležela, který se trefil hlavou po rohovém kopu. Bohužel s protiútoku domácí opět snížili na 8:6. Po krásné přihrávce Kristýny vstřelil svůj druhý gól Pavel. Do konce zbývalo ještě 12 minut. Domácí opět z rychlých protiútoků snížili na rozdíl jedné branky 9:8. Pavel mohl přidat jubilejní desátý gól, ale nestalo se. Drama tak pokračovalo až dokonce. Ovšem posledních devět minut už neskoroval ani jeden tým. A tak si naši hráči připsali těsné vítězství.