U15 Starší žáci zvítězili v Prusinovicích

TJ PRUSINOVICE: FC AJAX BEZMĚROV 0:6 (0:2)

BRANKY: 2. min Patrik DANĚK , 26.min Patrik DANĚK, 37.min Patrik DANĚK, 43.min Michal KROUPA, 49.min Michal KROUPA, 65.min Aleš VEJTASA

SESTAVA:

Zdeněk LUDL- Zdeňka JORDOVÁ, Patrik HOURA- Matěj STRAŠÁK, David OPLUŠTIL, Radek HAŠPICA- Michal KROUPA, Patrik DANĚK

David ONDRÁČEK, Pavel OPLUŠTIL, Aleš VEJTASA, Kristýna ZACHOVÁ

V dnešním zápase nás čekal soupeř ze dna tabulky. Nám chyběl brankář a tak do branky putoval od včerejška zaregistrovaný Zdeněk. I přes některé absence jsme měli zápas po celou dobu jasně pod kontrolou. Už ve druhé minutě proměnil svou šanci Patrik Daněk, když tentokrát byl v koncovce chladnokrevný a po samostatné akci obešel všechny včetně brankáře a zavěsil. Bohužel to byl na dlouho jediný úspěch. Další minuty byly ve znamení festivalu neproměněných šancí. Velmi agilní Michal měl asi čtyři gólovky. Patrik dvě a Radek trefil břevno. gólem neskončili ani šance Pavla, nebo Aleše. Sousta míčů skončilo v místní strouze a tak byly na místě obavy, zda mají domácí dostatek míčů ke hře. Až ve 26.minutě se znovu konečně prosadil Patrik a aspoň  trochu nás uklidnil. Domácí se z ojedinělé akce dostali také ke střele na bránu. Tu musel zlikvidovat náš nový brankář. Další série našich střel skončila bez užitku. Předvedená hra však měla výborné parametry.

Do druhé poloviny jsme vlétli podobně jako do první. Matěj své dvě šance nevyužil. Svůj hatrick dovršil Patrik hned ve 2.minutě. Pak jsme opět zahazovali tutovky jednu za druhou. Až za dalších šest minut se konečně trefil Michal.  Druhý svůj gól přidal zanedlouho, když si výborně naběhl na Patrikův centr. Po vystřídání v našich řadách měl dvě tutovky na noze Pavel. Pěkné střely přidal David a Kristýna. Gólem skončila až pěkná akce po levém křídle zakončená ukázkovou střelou po zemi k tyči od nejmladšího člena výběru, Aleše. I přes další šance jsme se už gólové radosti nedočkali. Přesto museli být naši početní příznivci v hledišti spokojeni. A to jak s předvedenou hrou, tak s výsledkem.

Napsat komentář