U11 turnaj v Bezměrově

Druhý turnaj starších přípravek dnes proběhl v Bezměrově. Náš tým pronásledovali nemoci a zranění  a tak se muselo sáhnout pro posili do mladší přípravky.

FC AJAX Bezměrov: Sokol Chvalčov 4:3 (1:1)

branky: 7. min Aleš Vejtasa, 25. Aleš Vejtasa, 27. Kristýna Zachová, 29. Kristýna Zachová

Sestava: Vojtěch Krupař – Kristýna Zachová, Matyáš Morkus, Aleš Vejtasa, Filip Ondráček, Drahomír Pavelka, Damián Vašíček

V prvním zápase bylo všechno jak na houpačce. Do brány šel Vojta a podal velmi dobrý výkon. Hosté se dostali do vedení, ale do poločasu srovnal Aleš. V  druhé polovině to byli opět hosté, co šli do vedení na 1:3. Nám se však v posledních pěti minutách podařilo zápas otočit, když nejprve snížil Aleš a následně zápas dvěma góly rozhodla Kristýna.

FC AJAX BEZMĚROV: SPARTAK HULÍN 7:2 (3:2)

BRANKY: 7. min Drahomír Pavelka, 8. min Kristýna Zachová, 19. min Aleš Vejtasa, 21.min Drahomír Pavelka, 22.min Kristýna Zachová, 24.min Aleš Vejtasa , 32. min Damián Vašíček

V druhém zápase nás opět čekal hulínský Spartak. Tentokrát jsme vedli mi dvěma góly z úvodu. Soupeř dokázal vyrovnat na 2:2. Až minutu před koncem poločasu nás opět dostal do vedení Aleš . Nástupem do druhého poločasu jsme zápas rozhodli a zbytek času už to byla naše exhibice. Na konečných 7:2 upravil nádhernou střelou Damián Vašíček. Pochválit však musíme všechny hráče, kteří podali velmi dobrý výkon.