U13 Dobré 3 body z Dřínova

BRANKY: 5. David Ondráček,  53. Aleš Vejtasa,  57. Kristýna Zachová

sestava: Patrik Strážnický – Jakub Komárek, Zdeňka Jordová,  Aleš Vejtasa, Pavel Opluštil, David Ondráček, Kristýna Zachová,  Matěj Doležel

Tereza Šimůnková, Daniel Boserle, Filip Ondráček, Drahomír Pavelka

V chladném větrném počasí se naši mladší žáci utkali na Dřínově s místními vrstevníky. Minulé společné 2 zápasy skončili  výhrou a prohrou a po našem zaváhání s Lutopecnami se dal očekávat jakýkoliv výsledek. Hra se v prvním poločase se odehrávala spíše před bránou domácích a to většinou postupným přechodem. Sympaticky zahrál jeden z nejmladších hráčů Daniel Boserle, který hrál přesně to co je všem vštěpováno na trénincích „přijetí míče a rychlá nahrávka do prostoru spoluhráči“ . V 5. minutě uklidnil naše hráče David Ondráček střelou z bezprostřední vzdálenosti brány a bylo 0:1. Domácí sázeli na rychlé přenesení hry a díky vyšším hráčům než našim se jim dařilo dostávat se až do obrany což ale s přehledem hasila Zdena Jordová. Ke konci prvního poločasu se hrálo převážně před bránou Dřínova.

Po poločase hráli domácí s větrem a ve 3. minutě vyrovnali a obraz hry se začal měnit. Naši jako by míč spíš odkopávali a k bráně soupeřů se dostávali o poznání těžšeji než v prvním poločase. Aby uklidnil situaci, nasadil hlavní trenér ke konci zápasu do útoku osvědčenou dvojici Vejtasa – Zachová, která nás vysvobodila z remízového stavu díky skvělé střele z poza obránce k levé tyči Vejtasy a následně pojišťovacím gólem Kikiny.

Byť mohlo být konečné skóre i opačné tak vzhledem k předvedené poziční hře je potřeba pochválit všechny naše hráče k pěknému výkonu a třem bodům.

Napsat komentář