7.kolo Další domácí porážka

FC AJAX BEZMĚROV: TJ ZBOROVICE B 1:2 (1:0)

BRANKY: 1:0 Vlastislav COUFALÍK 8 MIN, 1:1 Marek ŠTĚPÁNEK 65 MIN, 1:2 Tomáš SIDEK 75 MIN

SESTAVA: Michal SLAVÍK (88 čk)- Radim ADAMOV, Jakub ULEHLA, Adam VALOVIČ- Martin RYBENSKÝ, ALEŠ VEJTASA, TOMÁŠ ZATLOUKAL (88. Daniel SUCHARSKI), DOMINIK BLEŠA, VLASTISLAV COUFALÍK (87. Petr HOLÝ)- Vít BLEŠA, Luděk KARÁSEK (46. Tomáš ZAVŘEL)

V dnešním zápase nás čekal soupeř, kterému se nedaří, stejně jako nám. Hned v úvodu nás dostala do vedení pěkná technická střela Vlasti Coufalíka. Naše převaha nohla vyústit v další střelené branky, ale to ovšem nestalo. V závěru poločasu jsme naopak přežili několik nepříjemných závarů před naší brankou.
Do druhého poločasu jsme vstoupili nějak ospale. A hosté postupně převzali iniciativu. Dúsledkem pak bylo vyrovnání v 65 minutě. A když se neujala ani pěkná střela Tomáše Zavřela, tak v 75 minutě hosté odpověděli nenápadnou akcí končící ovšem vítězným gólem. Naši hráči se pak ani nevzmohli na tradiční závěrečný nápor. v 88 minutě byl vyloučen náš brankář za faul mimo pokutové území a bylo vymalováno.