5. kolo Nečekaná porážka ve Zdounkách

TJ ZDOUNKY: FC AJAX BEZMĚROV 4:3 (2:0)

BRANKY: Kristýna ZACHOVÁ 2, Filip ONDRÁČEK

Sestava: Marián NOVÁK- Tereza DOSTÁLOVÁ, Jakub KOMÁREK- Patrik STRÁŽNICKÝ, Zdenka JORDOVÁ, Pavel OPLUŠTIL- Kristýna ZACHOVÁ, Aleš VEJTASA

Hana MLČOCHOVÁ, Terezie ŠIMŮNKOVÁ, Daniel BÖSERLE, Vojtěch KRUPAŘ, Filip ONDRÁČEK, Matěj DOLEŽEL

Dnes nám nepřálo snad nic.
Na prosbu domácích jsme odložili zápas ze soboty na úterý. V sobotu by byli domácí oslabení a my s brankářem, který kvůli zranění nemohl hrát. První a zřejmě největší chyba byla, že jsem předpokládal, že se přes obranu málokdo dostane a postavil mladičkého Mariána Nováka, který tak jak tak by chytal příští sezónu. Nicméně první poločas byl katastrofou obrany a zejména Jakuba, kterému dnes zápas bohužel vůbec nesedl.
Zpracoval málo míčů a místo přesné včasné nahrávky volil ránu doprostřed pole a zase jsem se museli náročně bránit. Zejména z jeho strany chodili útočníci jako nůž máslem a proto jsme prohrávali po chvíli 2:0. Domácí byli o hlavu vyšší než naši hráči a v útoku jsme se nemohli prosadit. Spoustu střel na bránu vyslala Zdena, ale žádná se k bráně ani nepřiblížila, často to zamrzelo, zejména když mohla nahrát Alešovi nebo Kristýně stojící sami blízko brány. Bohužel ani nachlazenému Alešovi dnes nesedla muška a několikrát přestřelil bránu nebo těsně minul po zemi. Zato soupeřům se dařilo vše na co sáhli a jakákoliv střela končila v naši síti. Do brány šel o poločase Jakub a dostali jsme už jen jeden gól, zejména když obranu posílila Kristýna se s Zdenou. Po snížení na 3:1 Kristýnou jsme dostali hloupý gól, ale najednou 15 minut před koncem jsme začali hrát hezký fotbal. Zejména dnes naprosto vynikající Terezka Dostálová rozdávala luxusní přihrávky a na pravé straně jsme soupeře převálcovali. Výborně hrál zejména Dan Boserle, který nahradil Patrika a Pavla v záloze, kteří mají tak slabou fyzičku, že se mohli střídat jen mezi sebou. Kristýna s Alešem a výborně hrajícím Filipem často rozebrali přehuštěnou obranu domácích, ale finální střela byla žalostná. Zejména Pavel, který sám před brankářem mohl dát gól po zemi, střelil nad. Dvě minuty před koncem snížila na 4:2 Kristýna a minutu po mí na 4:3 vstřelil chladnokrevně gól nejmladší hráč Filip Ondráček. Poté hned rozhodčí zápas raději ukončil, protože se domácí nebyli schopní dostat za půlku.Tyto 3 body opravdu zamrzí. Doufejme že nám bude v sobotu lépe dařit v derby proti Lutopecnám.

Napsat komentář