Juniorky zdolaly Jakartovice

FC AJAX Bezměrov: Sokol Jakartovice 5:1 (1:1)

branky: 1:1 Kristýna Zachová 40, 2:1 Kristýna Zachová 47, 3:1 Viola Houšková 48, 4:1 Sára Madejová 70, 5:1 Viola Houšková 73

sestava: Viola Houšková – Alena Zemánková, Denisa Novotná – Hana Baštincová, Viktorie Foltýnová, Kristýna Zachová . Sára Madejová

Nela Šrahulková, Kateřina Šoberová, Lucie Pražáková, Klára Pavelková

V dalším zápase naše juniorky hostily tým z Jakartovic. Soupeř je na třetím místě tabulky a určitou kvalitu potvrdil. Nám málem vymstilo experimentování se sestavou. V prvním poločase šly hostující hráčky dokonce do vedení. Naštěstí v poslední minutě poločasu aspoň srovnala Kristýna Zachová na 1:1. Na začátku druhé půle jsme pak dvěma slepenými góly zlomily odpor soupeřek. V závěrečné desetiminutovce jsme pak přidaly další dvě trefy. Tímto vítězstvím jsme se zase o krok přiblížily k celkovému vítězství ve 3.lize.