U13: Mladší žáci prohráli s Bystřicí

FC AJAX Bezměrov : TJ Bystřice p.H/ Slavkov p.H. 0:7 (0:2)

Sestava: Štěpán Kindl – Alena Zemánková, Sebastián Večerka – Lukáš Takáč, David Sklenář, Eliška Burešová – Miklová Markéta, Chaloupka Adam

Milan Bittó, Dominik Gabrhel, Vincent Vyzula, Nicol Gabrhelová, Klára Pavelková, Dominika Machová,

Ve čtvrtém jarním zápase utrpěli naši mladší žáci první vysokou porážku.  V první půli byla hra vyrovnaná , ale dostali jsme dva naprosto zbytečné góly po chybách našeho brankáře. Naši hráči se báli vystřelit. Až po vystřídání  se pěknou střelou prezentoval Vincent Vyzula. Ve druhé půli jsme měli sice více ze hry, ale hosté využívali rychlé protiútoky k snadnému skórování do naší otevřené obrany. Postupně tak navyšovali svůj náskok  až na 0:7. Naši hráči ve druhé půli nevystřelili na branku a zaslouženě prohráli.