Juniorky přejely i Baník

FC AJAX Bezměrov: FC Baník Ostrava B 10:1 ( 4:1)

branky:1:0 Viola Houšková 8, 2:0 Viola Houšková 16, 3:1 Kristýna Zachová 27, 4:1 Kristýna Zachová 32, 5:1 Kristýna Zachová 51, 6:1 Hana Baštincová 53, 7:1 Viola Houšková 54, 8:1 Viola Houšková 62, 9:1 Viola Houšková 63, 10:1 Viola Houšková 64

Sestava: Alena Zemánková – Kateřina Šoberová, Denisa Novotná -Hana Baštincová, Kristýna Zachová, Viola Houšková – Sára Madejová

Nella Spitzerová, Nela Šrahůlková, Viktorie Foltýnová,

V souboji o první místo hostily naše juniorky rezervu Baníku Ostrava. Na zápas se přišlo podívat široké obecenstvo. Naše děvčata diváky nezklamaly. Od prvních minut bušily do soupeřek a ostřelovaly jejich brankářku. ta i z pomocí tyčí zachránila tak šest gólů. Střeleckou smůlu pak protrhla Viola Houšková. I druhý gól přidala Viola Houšková. Hostující hráčky se jednou dostaly také na naši polovinu a střelou z prostředka snížily na 2:1. Z protiútoku ovšem  skórovala Kristýna Zachová. Do poločasu se ještě prosadila Kristýna Zachová, která upravila na 4:1.

Převaha našich hráček pak pokračovala i ve druhém poločase. Sice se hostující hráčky snažily, ale po prvním gólu v druhém poločase následovalo několik slepených gólů. Skóre se pak zastavilo až 10:1. Děvčata tak s předstihem vybojovaly první místo ve 3.lize. Těžko si lze představit, že by jim někdo rovnocenný stál v cestě.