Junioři porazili Těšňovice

FC AJAX Bezměrov: TJ Těšnovice 10:0 (5:0 )

Branky: 1:0 Filip Dočkal 10 min, 2:0 Filip Dočkal 15 min, 3:0 Daniel Boserle 29 min, 4:0 Patrik Strážnický 40, 5:0 Filip Dočkal 45, 6:0 Matěj Dočkal 52, 7:0 David Nedbal 57, 8:0 Matěj Dočkal 58, 9:0 Patrik Strážnický 82, 10:0 Tomáš Sedláček 87

Sestava:

Matěj Polášek – Jiří Svoboda, Tomáš Sedláček, Patrik Strážnický- Daniel Boserle, Matěj Dočkal – Matyáš Morkus, Vojtěch Krupař, Drahomír Pavelka- Filip Dočkal, Vojtěch Beran

Matyáš Kobliha, Hashem Ghothim, David Nedbal,

V prvním utkání jarní sezóny hostili naši junioři poslední celek tabulky . Sice jsme nemohli nastoupit v kompletním složení, ale přesto jsme byli velkými favority. Skóre načal dvěma góly Filip Dočkal. Svou premiérovou trefu pak přidal Dan Boserle. Čtvrtý gól vsítil Patrik Strážnický, Do poločasu pak dovršil hatrick Filip.

V druhém poločase pak byla naše převaha místy drtivá. Dvěma góly Matěje Dočkala a jedním Davida Nedbala jsme se poměrně rychle ujali vedení 8:0. Pak však nastal střelecký půst. Až v závěru zápasu  jsme zaokrouhlili skóre, druhou brankou Patrika Strážnického a premiérovou Tomáše Sedláčka , na konečných 10:0.