Muži porazili Roštín

FC AJAX Bezměrov: TJ Roštín 7:1 (3:0)

Branky: 1:0 Miroslav Pecho 15, 2:0 Adam Vožda 27, 3:0 Adam Vožda 32, 4:0 Adam Vožda 46, 5:1 vlastní  78 6:1 Adam Vožda 81, 7:1 Matěj Dočkal 89

Sestava: Roman Hadraba – Radim Adamov, Jakub Komárek, Patrik Strážnický – Jan Hrabal, Filip Dočkal- Adam Vožda, Patrik Houra, Matěj Dočkal- Štěpán Španiel, Miroslav Pecho

Duhan Hazinedar, Filip Hanulík, Aleš Vejtasa

Domácím prostředí jsme od prvních minut hýřili aktivitou a soupeře jasně přehráli. Skóre otevřel Mirek Pecho. Do poločasu jsme vedli už o tři branky, když se o to zasloužil dvěma zásahy Adam Vožda. Ve druhém poločase završil hned v úvodu Adam svůj hatrick. Pak se dlouho nic nedělo až vymyslel Kuba Komárek špatnou rozehrávkou gól i pro hosty. V závěrečné desetiminutovce jsme třemi brankami navýšili naše jasné vítězství. Perfektní byla především spolupráce  Adama Voždy a Matěje Dočkala, z které oba vytěžili po brance.