Junioři zvítězili nad Štípou

FC AJAX Bezměrov : TJ Štípa 4:3 (2:3)

branky:1:0 Patrik Spálovský 3, 2:3 Matěj Dočkal 38, 3:3 Vojtěch Beran 55, 4:3 Patrik Strážnický 80

Sestava: Matyáš Kobliha – Matyáš Morkus, Lukáš Poledňák, Matěj Polášek – Patrik Strážnický, Filip Dočkal – Lukáš Horák, Drahomír Pavelka, Hashem Ghothim- Matěj Dočkal, Patrik Spálovský

Jakub Frýdl, Adam Vožda, Vojtěch Krupař, Vojtěch Beran, Daniel Boserle

Po dvou porážkách  jsme uvítali celek z čela tabulky. Zápas měl podobný průběh jako v předchozím domácím utkání. Opět jsme se dostali do rychlého vedení. Hosté však velmi rychle zápas otočili až na 1:3. Na štěstí se nám podařilo do poločasu dát kontaktní gól na 2:3 Matějem Dočkalem. Ve  druhém poločase se nám pak podařilo dokonat obrat v zápase, když nejprve vyrovnal Vojta Beran a vítěznou branku dal Patrik Strážnický.