Muži zvítězili v Ludslavicích

TJ Ludslavice: FC AJAX Bezměrov 2:4 (1:2)

branky: 0:1 Miroslav Pecho 15, 1:2 Adam Vožda 35, 1:3 Patrik Houra 58, 2:4 Štěpán Španiel 75

Sestava: Roman Hadraba – Jakub Ulehla, Dominik Bleša, Michal Kroupa – Jan Hrabal, Radim Adamov- Patrik Houra, Aleš Vejtasa, Duhan Hazinedar – Štěpán Španiel, Miroslav Pecho

Adam Vožda, Filip Dočkal, Matěj Dočkal, Patrik Strážnický, Filip Hanulík, Jakub Komárek

Čtvrté venkovní utkání v řadě jsme nakonec úspěšně zvládli. Základní sestava byla tentokrát bez dorostenců. Přesto jsme hráli aktivně a hned v úvodu měl velkou šanci Duhan. Ale minul branku. Poté začali zlobit domácí. V 15. minutě vyústili jejich šance střelou do břevna. Ihned z protiútoku však utekl všem Mirek Pecho a zakončil střelou do horního růžku. Poté následovalo trojnásobné střídaní a postupně se do  hry dostali další dorostenci. Aktivita sice byla na naší straně, ale stačil jeden faul před šestnáctkou a domácí využili trestný kop k vyrovnání na 1:1. Naštěstí netrvalo dlouho  a Adam Vožda nás dostal do vedení 1:2. A byl to opět Adam , který mohl do poločasu zvýšit naše vedení. Jenže trefil jen tyč.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět aktivně , ale dlouho se nám nedařilo využít naše šance. Patrik Houra přestřelil v gólové pozici. Vše si vynahradil v 58 minutě , kdy po rohovém kopu Michal Kroupy rozvlnil síť po třetí. Pak ovšem domácí zabrali a po vcelku zbytečných rohových kopech , jsme se dostali pod tlak. Po jednom  z nich , jsme špatně odkopli míč a po ruce Dominika Bleši , zahrávali domácí pokutový kop. Ten ovšem famózně chytil Roman Hadraba. Bohužel do pár vteřin domácí přesto střelou z šestnáctky snížili na 2:3. Pak se ovšem ke slovu dostal po přihrávce  Matěje Dočkala,  Štěpán Španiel a ten přízemní střelou k tyči ukázkově rozhodl zápas. Posledních 15 minut už se hrálo plně v naší režii, ale bohužel jsme již další branku nepřidali.

Díky této výhře jsme se posunuli na druhé místo.

Není k dispozici žádný popis fotky.