M19: Dorostenci vyhráli s Tečovicemi

FC AJAX Bezměrov: Tečovice/Mysločovice 7:3 (3:3)

branky: 1:0 Adam Vožda 8, 2:0 Patrik Strážnický 14, 3:2 Adam Vožda 38, 4:3 Patrik Spálovský 65, 5:3 Matěj Dočkal 73, 6:3 Adam Vožda 83, 7:3 Vojtěch Beran 89

Sestava: Ondřej Loučka – Matyáš Morkus, Jakub Komárek, Lukáš Poledňák- Matěj Polášek, Patrik Strářnický- Adam Vožda, Filip Dočkal, Jakub Frýdl- Matěj Dočkal, Vojtěch Krupař

Hashem Ghothim, Patrik Spálovský, Drahomír Pavelka, David Nedbal, Vojtěch Beran, Jaroslav Lakatos

Na naše dorostence čekal první větší test v zápase s Tečovicemi. Začátek byl tradiční, kdy ž jsme hned na úvod vedli 2:0. Pak se hosté vzpamatovali a do půlky poločasu vyrovnali na 2:2. Do vedení nás dostal opět Adam Vožda, ale hosté kontrovali na 3:3.

V druhém poločase  se dlouho hrálo bez branek. Šance byly na obou stranách. Ovšem rozhodující branku dal střídající Patrik Spálovský. Pak už jsme jen skóre navyšovali. V závěru se pak trefil ze 30 metrů Vojta Beran.

V tabulce jsme si upevnili první příčku.