Červnová příprava mužů

Celý červen se naši muži věnovali přípravným zápasům.

Nejprve remizovali s Troubkami 3:3 (1:3), když skorovali Patrik Houra, Luděk Karásek a Jakub Ulehla

SK HANÁ Zářičí: FC AJAX Bezměrov 3:2 (2:1)

branky: 0:1 Štěpán Španiel 8 min, 2:3 Dominik Bleša 73 min

Sestava: Ondřej Loučka – Dominik Bleša, Jakub Ulehla, Radim Adamov- Matyáš Španiel- Michal Kroupa, Jiří Sýkora, Roman Hadraba, Adam Vožda- Miroslav Pecho, Štěpán Španiel

náhradníci: Patrik Houra, Matěj Polášek, Filip Hanulík,

V Zářičí se nám tradičně nedaří. Hned v úvodu jsme sice šli do vedení, ale také s hned zranil Jirka Sýkora. Na lavičce tentokrát moc výběr nebyl. S úvodní převahy jsme vytěžili jen jeden gól. Po přihrávce Adama Voždy na bližší tyč se trefil Štěpán  Španiel. Do poločasu ovšem domácí dokázali otočit  na 2:1.

V druhé polovině se hrálo na horu dolů a domácí využili jeden ze svých rychlých brejků na 3:1. Poté jsme vyvinuli tlak po kterém jsme snížili Dominikem Blešou na 2:3. Vyrovnat mohl dvakrát Štěpán Španiel, ale zakončení bylo špatné.

FC AJAX Bezměrov: TJ Počenice 1:2 (1:1)

branka: 1:0 Patrik Houra 20 min

sestava: Petr Lysák – Michal Kroupa, Jakub Komárek, Luděk Karásek – Aleš Vejtasa, Roman Hadraba – Duhan Hazinedar, Miroslav Pecho, Adam Vožda – Patrik Houra, Štěpán Španiel

Patrik Strážnický, Filip Hanulík, Matěj Polášek, Aleš Vejtasa jun

V hodně kombinované sestavě jsme nastoupili proti účastníkovi Okresního přeboru. Přežili jsme úvodní šance hostů a šli do vedení po akci Adama Voždy střele Štěpána Španiela a dorážce Patrika Houry. Soupeř pokračoval ve své hře a dostával se do šancí, ale pro měnili až těsně před koncem poločasu.

Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný, ale hosté měli více šancí. Pět minut před koncem jednu z nich proměnili a zaslouženě zvítězili.

FC AJAX Bezměrov : SK Haná Zářičí  4:8 (2:5)

branky: 1:4 Adam Vožda 26 min, 2:5 Michal Večerka 45 min 3:5 Patrik Houra 48 min, 4:5 Adam Vožda 58 min

Sestava: Petr Lysák – Michal Kroupa, Dominik Bleša, Jakub Komárek, Luděk Karásek – Jakub Ulehla- Patrik Houra, Roman Hadraba, Miroslav Pecho, Adam Vožda- Štěpán Španiel

Patrik Strážnický, Duhan Hazinedar, Matěj Polášek, Michal Večerka, Filip Hanulík

V odvetě s našim tradičním soupeřem nám vůbec nevyšel začátek utkání. Hosté už v 5. minutě vedli 0:2. Tragédie pokračovala a ve 20 minutě už to byla 0:4. V polovině poločasu snížil Adam Vožda, ale vzápětí nás soupeř zchladil pátou brankou. V poslední minutě snížil Michal Večerka na 2:5, DO druhého poločasu jsme změnili rozestavení a zatlačili soupeře před jeho branku. Ihned jsme snížili na 3:5 střelou Patrika Houry. O deset minut později padl další gól do sítě hostí. Jeho autorem byl Adam Vožda. Byly i šance na vyrovnání, bohužel to byl soupeř , který zvýšil na 4:6. V závěru jsme polevili a hosté dvěma brankami upravili na konečných 4:8.

Výsledkově sice nic moc, ale jinak příprava splnila účel. Zapojili se nadějní dorostenci.

Může jít o obrázek 3 people , people standing , people playing football a grassMůže jít o obrázek 2 people , people standing , people playing sports a grass