W18 Juniorky vyhrály v Hranicích

SK Hranice: FC AJAX Bezměrov 0:5 ( 0:3)

Branky: 0:1 Zdeňka Jordová 5 min, 0:2 Viola Houšková 25 min, 0:3 Kristýna Zachová 34 min, 0:4 Viola Houšková 45 min, 0:5 Hana Baštincová 54 min

Sestava: Denisa Partyková – Denisa Novotná, Aneta Strašáková – Kristýna Zachová, Viola Houšková, Hana Baštincová- Zdeňka Jordová

Nella Spitzerová, Alena Zemánková, Aneta Danková, Kateřina Šoberová

Domácí hráčky  byly od prvních minut pod naším tlakem. Ale první gól jsme dali paradoxně s rychlého protiútoku, když sólo přes půl hřiště chladnokrevně proměnila Zdeňka Jordová. To nás uklidnilo a do poločasu jsme ještě přidali dvě branky. Nejprve to byla Viola Houšková a poté Kristýna Zachová výstavní střelou ze střední vzdálenosti. Druhý poločas se odvíjel podobně. Skóre otevřela až šťastná teč Violy Houškové. Konečný účet pak uzavřela po sólovém průniku Hana Baštincová.

V tabulce jsme tak zůstali na prvním místě.