FC AJAX Bezměrov: FC FASTAV Zlín 0:8 ( 0:4)

sestava:

Michaela Krejčí – Viola Houšková, Lucie Pitnerová, Denisa Novotná, Soňa Bílková- Martina Trávníčková – Adéla Pitnerová, Lucie Hájková, Sára Barnet, Eliška Klevetová- Monika Dočkalová

Hana Baštincová, Aneta Strašáková, Petra Pechová, Iveta Červíková

Odvetné utkání nám vyšlo o něco lépe než v červnu ve Zlíně. Přesto jsme opět na silný celek Zlína nestačili. Děvčata se snažila, ale technicky byly hráčky Zlína podstatně lepší. První branku jsme obdrželi po odvráceném rohovém kopu již v 9 minutě. Další branku pak z brejku ve 25 minutě. Do poločasu nám rychlá útočnice Zlína utekla ještě dvakrát a byl z toho stav 0:4.

Ve druhém poločase jsme inkasovali po chybách naší obrany opět čtyřikrát. Soupeřka nás k nebezpečnější akci vůbec nepustily. A tak z toho tentokrát byla porážka 0:8.