SK Haná Zářičí: FC AJAX Bezměrov 4:2 (3:1)

Branky: 3:1 Adam Vožda (33. min), 3:2 Miroslav Pecho (46. min)

1. poločas

Aleš Vejtasa – Lukáš Poledňák, Radim Adamov, Jakub Komárek, Luděk Karásek- Jakub Ulehla- Adam Vožda, Jan Hrabal, David Opluštil, Matěj Dočkal- Miroslav Pecho

2. pološas

Aleš Vejtasa – Luděk Karásek, Radim Adamov, Jakub Komárek, Michal Kroupa- Jakub Ulehla- Adam Vožda, Jan Hrabal, Lukáš Poledňák, Matěj Polášek- Miroslav Pecho

V posledním přípravném zápase jsme si zajeli změřit síly do Zářičí. Soupeře jsme od začátku zatlačili do obrany, ale pořádnou šanci jsme si nevytvořili. Až v 15. minutě chybně rozehrál náš brankář a domácí pohodlně skórovali. O pět minut později se situace téměř opakovala a domácí šli neskutečně snadno do vedení. O dalších pět minut později už vedli domácí o tři branky, když překonali vysoko vyběhnutého brankáře. Až poté se nám podařilo snížit, když Kuba Ulehla našel na pravém křídle Adama Voždu a ten křížnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Vzápětí pronikl Adam středem obrany, ale ve vyložené pozici obstřelil s brankářem i branku. Do šaten jsme šli tak s dvougólovým mankem.

Ihned po přestávce unikl po pravé straně Adam a jeho přihrávku zužitkoval Mirek Pecho ke snížení na 2:3. Dalších dvacet minut se hrálo jen na polovině domácích. Vyrovnat mohl znovu Mirek Pecho a dvakrát Lukáš Poledňák. I přes velkou převahu jsme gól nedokázali vstřelit. Posledních dvacet minut jsme hráli už jen na tři obránce, ale ani to nepomohlo.  V poslední minutě pak do naší opuštěné branky domácí přidali čtvrtý gól. Výsledek tak sice neodpovídal průběhu hry, ale domácí mám ukázali lekci z efektivity.