U13B: Vítězství v Říkovicích

Neděle 3. 11. 2019

TJ Říkovice/Žalkovice : FC AJAX Bezměrov B  0:5 ( 0:2)

Branky: 6. David Sklenář 0:1, 15, Adam Vejtasa 0:2, 38. Ondřej Sedlařík 0:3, 41.Adam Vejtasa 0:4, 50. Adam Vejtasa 0:5

V posledním kole podzimní části zavítalo naše béčko mimo okres do Říkovic. Tam se utkalo s sdruženým týmem domácích a sousedních Žalkovic. Naši hráči podali velmi dobrý výkon. Herní převahu dokázali proměnit ve střelecké úspěchy a zaslouženě zvítězili. Nejprve se trefil David Sklenář, Do poločasu přidal druhý gól Adam Vejtasa. Ve druhé půli pokračoval náš zodpovědný přístup v obraně. V útoku  se prosadil svou premiérovou brankou Ondřej Sedlařík. Poslední slovo pak měl nejmladší hráč na hřišti Adam Vejtasa. Ten dvěma dalšími zásahy dokonal hatrick.  V podzimní části sezóny byl naším nejlepším střelcem z 11 góly. V tabulce jsme přezimovali na 4. místě.