Dorostenky remizovali ve Vsetíně

neděle 10.11. 2019

FC Vsetín: FC AJAX Bezměrov 4:4 ( 1:2)

Branky: 31. Tereza Dostálová 0:1, 35. Viola Houšková 0:2, 55. Viola Houšková 3:3, 64. Kristýna Zachová 4:4

Sestava: Alena Zemánková- Denisa Partyková, Aneta Strašáková- Kristýna Zachová, Kristýna Vypušťáková, Viola Houšková, Anna Večerková

Zdeňka Jordová, Aneta Daňková, Simona Šenkýřová, Tereza Dostálová, Nela Stavinohová

V dohrávce zápasu ve Vsetíně jsme nastoupili skoro v kompletní sestavě. Sice jsme měli více ze hry, ale dlouho jsme se nedokázali střelecky prosadit. První branku vstřelila Tereza Dostálová a vzápětí přidala druhou Viola Houšková. Domácím se povedlo do poločasu ještě snížit na 1:2.

Vstup do druhého poločasu se nám ovšem vůbec nepodařil. Sestava náhradnic během tří minut dvakrát inkasovala a domácí se dokonce dostaly do vedení. Vyrovnat se povedlo  opět Viole. Ovšem domácí šly opět do vedení 4:3. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat navrátilkyní do sestavy Kristýnou Zachovou.  Ze Vsetína si tak nakonec odvážíme bod. V tabulce tak přezimujeme na 4. místě.