FK Chropyně : FC AJAX Bezměrov B  5:1 (4:1)

Branka : 7. Daniel Böserle 0:1

Sestava: Matyáš Kobliha – Vítek Strážnický, Martin Böserle – Václav Mikuláš, Daniel Böserle, David Sklenář – Tadeáš Petricius, Ondřej Sedlařík

Adam Vejtasa, Vojtěch Klimuš, Markéta Miklová, Jiří Krupař, Alena Zemánková

Pod umělým osvětlením se hrála dohrávka  okresního přeboru mladších žáků. Výrazně se ochladilo a tak museli všichni hráči běhat od začátku zápasu,aby nezmrzli. Soupeře jsme docela zaskočili aktivní hrou. Dostali jsme se k několika šancím. Ale až v 7. minutě proměnil Dan Böserle svůj průnik v gólovou radost. Po vystřídání celé náhradní pětice se dostali ke slovu i domácí hráči. Dvěma slepenými góly zápas otočili  na 2:1. Na konci poločasu dalšími dvěma slepenými góly upravili na 4:1. Ve druhém poločase jsme zbytečně inkasovali hned na začátku. Potom ale exceloval v bráně Matyáš Kobliha  a bránu zcela uzavřel. Nám se však už do nějakých větších šancí nepodařilo dostat a tak domácí zaslouženě zvítězili. V tabulce jsme stále na čtvrtém místě.