Sokol Zlobice : FC AJAX Bezměrov B 2:2 ( 2:2) PK: 2:1

Branky: 23. Jiří Krupař 2:1, 28. David Sklenář 2:2

Sestava: Václav Mikuláš –  Vítek Strážnický, David Novák – David Sklenář, Tadeáš Petricius, Jakub Svačina- Jiří Krupař, Vojtěch Klimuš

Adam Vejtasa

Naše rezerva mladších žáků nastoupila v hodně oslabené sestavě ve Zlobicích. A na hře to bylo v úvodu zápasu hodně znát. Soupeř nás zatlačil před naši branku. Po chybách naší obrany pak domácí dvěma góly  šli do vedení. Až po nástupu Adama Vejtasy se hra začala přelévat před soupeřovu branku. Byl to také důraz a důvtip Adama, který rozhodl o první brance, Jeho nezištná přihrávka před prázdnou branku se nedala neproměnit. Jirka Krupař tak snížil na 1:2. Po našem tlaku a rohovém kopu v závěru poločasu pak na zadní tyči dorazil míč do sítě David Sklenář a vyrovnal. Ve druhém poločase jsme sice měli více ze hry, kopali spoustu rohových kopů, ale branka soupeře byla začarovaná. A tak o vítězi museli rozhodnout pokutové kopy. Hned první penaltu neproměnil Adam Vejtasa. Ani druhou penaltu neproměnil Vítek Strážnický. Třetí penaltu dal sice Jirka, ale soupeři se mýlili jen jednou a tak vyhráli na penalty 2?1.

V tabulce jsme zůstali před naším soupeřem na 4. místě.