U13A: Mladší žáci porazili Vizovice

FK Vizovice: FC AJAX Bezměrov 5:6 ( 3:4)

branky: 8. Jiří Krupař 1:1, 10. Filip Ondráček 1:2, 22. Filip Ondráček 3:3, 25. Jan Vrána 3:4, 47. Filip Ondráček 3:5, 47, Jan Vrána 3:6

Sestava: Jan Jarka – Tomáš Kubín, Alena Zemánková- Jiří Krupař, David Sklenář, Jakub Svačina- Jan Vrána, Filip Ondráček

Filip Solař, David Novák, Vojtěch Klimuš

Zajímavé utkání sehráli naši mladší žáci ve Vizovicích. Hned v první minutě šli domácí do vedení. V 8. minutě se podařilo vyrovnat díky Jiřímu Krupařovi. O dvě minuty později na 2:1 dával Filip Ondráček. Stačili ale další dvě minuty a domácí šly do vedení 3:2. Do poločasu se nám ještě podařilo zase výsledek otočit brankami Filipa Ondráčka a Honzy Vrány.

Ve druhém poločase jsme dlouho drželi jednobrankový náskok, až přišla 47. minuta. V ní jsme opět brankami Filipa a Honzy zvýšili svůj náskok až na 3:6. Domácí však byli nebezpeční až do konce zápasu. Nejprve snížili na 4:6 a vzápětí na 5:6. Od vyrovnání v poslední minutě nás zachránil jen odpískaný ofsajd. Nakonec jsme vybojovali cenné vítězství  a udrželi se na 6. místě v tabulce.