U13B: Jasná výhra nad Kvasicemi

FC AJAX Bezměrov B : FC Kvasice 7:1 (1:0)

Branky: 16. Vítek Strážnický 1:0, 31. Martin Böserle 2:0, 35.Jiří Krupař 3:0, 40. Martin Böserle 4:0,51. Martin Böserle 5:1, 53. Václav Mikuláš 6:1, 57. Adam Vejtasa 7:1

Sestava: Matyáš Kobliha – Vítek Strážnický, Alena Zemánková – David Novák, Jiří Krupař, Martin Böserle,- Ondřej Sedlařík, Jakub Svačina

Vojtěch Klimuš, Václav Mikuláš, Adam Vejtasa

Od první minuty jsme soupeře zamkli na jejich polovině a nepustili je na naši půlku kromě jedné výjimky. Naše střelba však byla pomalá a tak hosté stačili většinu střel zblokovat. Měli jsme k dispozici jeden roh za druhým , ale všechny jsme promarnili. Až 15 minutě si na odražený míč po roju naběhl z obrany Vítek Strážnický a jeho umístěná rána skončila v šibenici. Tento gól nás měl uklidnit , ale v koncovce jsme byli příliš zbrklí. Poločas tak hosté přežili s neuvěřitelně přívětivým skóre.

Do druhé poloviny jsme nasadili Martina Böserleho do útoku a byl to právě tento hráč, který rozhodl zápas v náš prospěch. Nejprve hned v první minutě utekl po pravém křídle a nezadržitelně skóroval. O pět minut později střelou k tyči nedal brankáři šanci. Jemnou tečí si však gól připsal Jirka Krupař. Další gól šel pod horní tyč do předního růžku. Za stavu 4:0 se nudící rozhodčí připomněl že je na hřišti a odpískal proti nám přísnou penaltu. Tu hosté proměnili a snížili na 4:1. To však jen nastartovalo naše hráče k drtivému závěru. Unikajícího Martina složili hosté jen za cenu faulu zezadu. Penalta se tentokrát nekopala ale jen přímý kop. Z něj faul potrestal právě Martin a uzavřel tak hatrick. Pak ještě soustu našich šancí gólem neskončilo. Až se prosadil kapitán Vašek Mikuláš z dorážky. V závěru se pak trefil nejmladší hráč týmu a zároveň nejlepší střelec Adam Vejtasa, když efektně nůžkami  zakončil z voleje střelecký účet.

V tabulce držíme skvělé třetí místo, ale důležitější je způsob hry, který tým předvádí.