FC AJAX Bezměrov  B: FC Koryčany 2:6 (2:3)

branky: 14. Adam Vejtasa  1:3, 29. Adam Vejtasa 2:3

Sestava: Matyáš Kobliha – Vítek Strážnický, David Novák – Václav Mikuláš, Jiří Krupař, Jakub Svačina – Vojtěch Klimuš, Ondřej Sedlařík

Adam Vejtasa, David Sklenář, Markéta Miklová

Naše rezerva mladších žáků odehrála svůj poslední domácí zápas. Absolutně zaspala začátek zápasu, když hned z první akce jsme inkasovali poprvé. Z druhé akce po druhé a v páté minutě už to bylo hrozivých 0:3. Museli jsme vystřídat neběhající hráče a obraz hry se rapidně změnil. Hra se vyrovnala a byli jsme to my , kdo si vypracoval velké šance. Soupeřovy snahy ničil skvělý Matyáš v bráně. A tak především duo Jirka Krupař a Adam Vejtasa hrozili snížením skóre. Byl to právě Adam, který krásnou ranou obstřelil brankáře a snížil na 1:3. V poslední minutě navíc vystihl riskantní kličku brankáře a snížil do kabin jen na jednobrankový rozdíl. Ve druhém poločase se hrálo nahoru dolů, ale tento styl více vyhovoval hostům. V rozhodující fázi utkání, kdy jeden gól mohl zápas zlomit, to byli hosté, co byli úspěšnější a navýšili na 2:4. V závěru pak ještě dvěma zásahy skóre navýšili až na 2:6. Až takový výkonnostní rozdíl, ale mezi oběma týmy nebyl.

V tabulce přezimujeme na pěkném 4. místě.

Na obrázku může být: 2 people, sportující lidé, people standing, child a outdoorNa obrázku může být: 3 people, sportující lidé, grass, child a outdoorNa obrázku může být: 2 people, sportující lidé, child, grass a outdoorNa obrázku může být: 3 people, people playing sports, grass, child, outdoor a nature